Ile trwa tworzenie implantu zęba?

Wiele osób zastanawia się nad inwestycją w implant. Kraków jest miejscem, gdzie działają bardzo profesjonalne klinki zajmujące się tym tematem. Jednym z liderów tej branży jest sumara-implanty.info.pl . Jednak niektóre osoby nie chcą decydować się na ten zabieg, ponieważ wydaje im się, że długo tworzy się implant.

14121297(3)

Wiele osób zastanawia się nad inwestycją w implant – Kraków.

Kraków liderem nowoczesnych technologii

Jednocześnie trzeba pamiętać o tym, że dzisiaj technologie się rozwijają i umożliwiają tworzenie czegoś co jeszcze kilka lat temu było niewyobrażalne. Świetnym przykładem jest tworzenie implantów. Klinka działająca w Krakowie o której wspominałem na początku w jeden dzień tworzy implant. Kraków oczywiście posiada wiele różnych miejsc, gdzie można uzupełnić braki w zębach. Jednak nie każde z nich daje takie możliwości. Jak wygląda proces tworzenie implantu w jeden dzień?

  • Na jednej wizycie usuwany jest ząb i wprowadzany implant.
  • Od razu po jego wprowadzeniu można wprowadzić na niego koronę zęba (tymczasową).
  • Po zakończonym procesie wygajania usuwa się tymczasową koronę zęba i wprowadza trwałą.

Cały proces trwa dłużej niż jeden. Osoby, które mieszkają np. poza Krakowem będą musiały co najmniej dwa razy tu przyjechać. Jednak nie zmienia to faktu, że już pierwszego dnia można mieć pięknie wyglądający uśmiech i nikt nie zauważy, że zamiast jednego zęba jest implant. Takich zabiegów nie wykonuje każda klinika w Krakowie, ani żadnym innym mieście. Warto zobaczyć gdzie jest najbliżej miejsce, w którym można wykonać taki zabieg. Według mnie warto nawet specjalnie przyjechać do Krakowa, ponieważ jest to zabieg mający dużą przewagę nad tradycyjnymi metodami.