Czy dieta Gersona jako terapia przynosi efekty.

Choroby dotyczą dużej liczby osób i jest to spowodowane różnymi czynnikami, szczególnie osoby po 30 roku życia zmagają się z różnymi schorzeniami. Zazwyczaj jest wystarczającym rozwiązaniem tego problemu. well-ness.pl/index.php/co-to-jest-terapia-gersona/ to terapia Gersona nr 1 na rynku.

Nie należy ignorować choroby szczególnie w momencie gdy daje się nam mocno we znaki, czasami wystarczy zainteresować się terapiami naturalnymi a w szczególności Gersona.

Obecnie wiele osób nawet tych, którzy przeszli już na dietę zmaga się z tym czym jest otyłość, wahania nastrojów, sprawy hormonalne. Czasami pomaga terapia Gersona.

Jakie są przyczyny chorób otyłości?

  • W Polsce żyje około 5 mln osób z różnymi formami chorób żywieniowych.
  • Oznacza to, że co trzeci dorosły Polak aktualnie choruje bądź chorował w przeszłości na jakąś odmianę.
  • Dane z polskich badań z lat 1999-2000 mówią, że spośród 145 badanych -67 kobiet i 78 mężczyzn w wieku 18-75 lat; mediana 43- 29% zgłaszało objawy chorób otyłości.

Jeśli sylwetka robi się nie taka, jaką chcesz mieć warto zasięgnąć książki Gersona. Może być to zaburzenie wagi a terapia może pomóc w tej chorobie. Często jest tak, że ta choroba nieleczona może mieć swoje powikłania w postaci przemieszczenia się rozstępów a w ostateczności może pozostawić blizny. Nie zwlekaj i zacznij walkę z chorobą.